Do Programu Rabatowego możeW pierwszym etapie zespoły uczniów, działające pod opieką nauczyciela, zdobywają, a następnie promują wśród społeczności szkolnej wiedzę z zakresu rolnictwa ekologicznego.

Jest adresowany do uczniów i nauczycieli ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Konkurs ma formę międzyszkolnej rywalizacji zespołowej. Projekt Fundacji BOŚ „Czas na zdrowie” łączy rozpowszechnianie wiedzy dotyczącej właściwego stylu życia z dawką zdrowej zabawy.

Jednocześnie przypominamy, że warunkiem uczestnictwa w konkursie jest poprawne wypełnienie formularza zgłoszeniowego, który znajdą Państwo w prawym górnym rogu strony (ZAREJESTRUJ ZESPÓŁ). Mamy nadzieję, że uda się Państwu zaprezentować filmy szerokiej publiczności. Przypominamy, że zorganizowanie pokazu filmów stanowi jedno z głównych zadań konkursowych!

Niestety każdy dzień opóźnienia będzie oznaczał 3 punkty karne. Przypominamy też, że do 7 maja czekamy jeszcze na spóźnione raporty. Mamy nadzieję, że wszystkie festyny uda się zorganizować tak, jak Państwo by sobie tego życzyli!

Dziękujemy wszystkim za przesłanie raportów z pierwszej części konkursu! Do wygrania atrakcyjne nagrody w postaci sprzętu AGD, który dodatkowo urozmaici ofertę sklepiku, np. blendery, sokowirówki, grille elektryczne, naleśnikarki itp. Szukamy SUPER SKLEPIKÓW, czyli takich, które świetnie poradziły sobie z nowymi przepisami i są dumne ze swojej działalności.

Zapraszamy wszystkie szkoły prowadzące na swoim terenie sklepik szkolny. Zapraszamy Państwa do udziału w nowym konkursie Fundacji BOŚ: SKLEPIKI SZKOLNE - ZDROWA REAKTYWACJA na najlepiej działający sklepik szkolny. Proponujemy wyświetlanie strony w przeglądarkach Mozilla Firefox oraz Chrome.

Witaj, korzystasz z przeglądarki ( bądź ustawień wyświetlania) w wersji niższej niż Internet Explorer 11. Z tego powodu strona może wyświetlać się niepoprawnie. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Enea SA informacji handlowych i marketingowych drogą elektroniczną, na wskazany przeze mnie adres e-mail, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. świadczeniu usług drogą elektroniczną (tj. Podane dane są dobrowolnie przekazywane i przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

926 ze zm.) w celu prowadzenia korespondencji, tj. udzielenia informacji, przedstawienia oferty oraz kontaktu na życzenie osoby, której dane dotyczą. Enea SA z siedzibą w Poznaniu przy ul. Góreckiej 1, kod pocztowy 60-201, jako administrator danych informuje, że Państwa dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z ustawą ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (Dz. Dodatkowe bony zniżkowe Ulepszając swoją dotychczasową umowę na prąd otrzymujesz w prezencie nawet 30 zł na zakupy.

Nasi konsultanci opowiedzą Ci produkcie i odpowiedzą na Twoje wszystkie pytania. Aby skorzystać z Programu Rabatowego należy skontaktować się z infolinią LUX MED pod numerem: 22 33 22 888. Świadczenia w ramach Programu Rabatowego realizowane są placówkach własnych LUX MED oraz placówkach współpracujących (rabat 10% realizowany jest wyłącznie w placówkach własnych Partnera).

Do Programu Rabatowego może przystąpić Klient, który ukończył 18 rok życia i nie ukończył 67 roku życia. Jeśli jesteś już Klientem Enei możesz w kilku krokach zawrzeć umowę online - dokładną instrukcję znajdziesz poniżej. Z oferty mogą skorzystać wszyscy obecni Klienci Enei (będący również na taryfie), a także Klienci innych sprzedawców energii elektrycznej.

Wizyty u lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej: internistów (w przypadku dorosłych) lub pediatry (maksymalnie 3 dzieci do 18 lat), do każdej wizyty dopłacisz 1 zł!

Top