Jeśli chcą Państwo otrzymywać naszDodatkowo to Ty wybierasz, czy opieką lekarską chcesz objąć tylko siebie, siebie oraz partnera/współmałżonka czy może całą Twoją rodzinę. Możesz również liczyć na pomoc lekarza pierwszego kontaktu lub specjalisty w jednej z kilkudziesięciu placówek LUX MED lub jednej z kilkuset placówek partnerskich LUX MED, lidera prywatnej opieki medycznej w Polsce.

Wybierając go, nie musisz martwić się podwyżki ceny energii - koszt każdej kWh jest stały przez cały czas trwania umowy, nawet do 2 lat. Zyskujesz dostęp do Strefy Zakupów, gdzie czekają na Ciebie rabaty oraz obniżki cen wielu produktów. Możesz być pewien, że cena każdej kWh nie zmieni się przez cały czas trwania Twojej umowy - czyli nawet do 2 lat!

LUX MED to największa w Polsce sieć prywatnych centrów medycznych uznanej renomie, posiadająca 91 placówek własnych i ponad 500 placówek partnerskich na terenie całego kraju. Wybierając Pakiet Partnerski możesz objąć prywatną opieką medyczną również najbliższą Ci osobę - partnera/ współmałżonka, lub w przypadku Pakietu Rodzinnego dodatkowo jeszcze do 3 dzieci. Dowiedz się więcej celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Wykorzystanie medycyny in silico do doskonalenia sposobu postępowania z chorobą i jej prognozowania. Transfer wiedzy w celu wykorzystania w praktyce klinicznej i skalowalne działania w zakresie innowacji. Raz w tygodniu rozsyłamy najnowsze informacje wydarzeniach oraz ciekawych inicjatywach krajowych i europejskich.

Jeśli chcą Państwo otrzymywać nasz newsletter, prosimy zalogować się i zaznaczyć kategorię „Newsletter”. Dane mogą być jednak niedokładne i są niezależne od Polkomtel i Falck Medycyna. Tak, są to informacje, które poszczególne placówki przekazują do NFZ w ramach raportów miesięcznych.

Wskazany czas może odbiegać od czasu rzeczywistego, skracając się lub wydłużając, zależnie od długości konsultacji, z których korzystają inni pacjenci. W najnowszej wersji aplikacji dostępnej w Google Play funkcja kopiowania SMS-a jest już automatyczna. Poniżej tej częstotliwości można korzystać z audio i czatu.

Minimalna przepustowość łącza dla transmisji wideo: 200-240 kbps, optymalna: 1 Mbps. Warunkiem skorzystania z takiej usługi jest podpisanie Regulaminu dostępowego w placówkach Falck i partnerskich przez każdą osobę dorosłą oraz przez rodzica w imieniu niepełnoletniego dziecka. Mogą jednak Państwo skorzystać z dodatkowej bezpłatnej usługi, która umożliwi dostęp do danych medycznych przez Internet.

Dane te będą zweryfikowane podczas pierwszej wizyty w placówce. Opłaty za połączenia w roamingu są naliczane zgodnie z cennikiem świadczenia usług telekomunikacyjnych i nie są wliczane w opłatę abonamentową za usługę. W ramach konsultacji z Wirtualną Przychodnią na terenie Polski nie są naliczane opłaty za transfer danych.

Nazwa serwisu, jego koncepcja, wygląd graficzny, oprogramowanie oraz baza danych podlegają ochronie prawnej. Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów zamieszczonych na portalu wskazane, oczywiście z podaniem źródła (pełnego linku). Dyskusje, treści, wątki zdrowotne w Portalu mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane podczas osobistej wizyty u specjalisty.

Informacje, rady i sugestie zamieszczone w Portalu nie mogą zastępować osobistych wizyt i konsultacji z lekarzem. Portal ma charakter edukacyjno - informacyjny i jego zamiarem nie jest służyć jako poradnik medyczny. W imieniu Zarządu i Marszałka interesantów w sprawach skarg i wniosków przyjmuje Sekretarz Województwa w każdą środę w godzinach 8.30-16.30.

Top