Ubezpieczony umawia się bezpośrednio w placówce OLS a będącPrzygotowany został dla wszystkich, którzy pragną uniknąć chorób cywilizacyjnych lub już stali się ich ofiarami (choroby serca, cukrzyca, osteoporoza, otyłość, nadciśnienie, nowotwory, uzależnienia itp.). Niezależnie od tego, ile masz lat i jak się czujesz, ten kurs jest dla ciebie. Tym, co być może powinieneś zmienić, by uniknąć przykrych następstw niezdrowego stylu życia, dowiesz się z lekcji kursu.

Wystarczy nieraz zmienić pewne szkodliwe przyzwyczajenia, by nastąpiła wyraźna poprawa formy fizycznej, psychicznej oraz ogólnego samopoczucia. Nasi eksperci komentują zmiany w prawie i odpowiadają na pytania użytkowników. Pochodzą z programów z dostępem płatnym: LEX Ochrona Zdrowia, LEX Przychodnia, LEX Apteka.

Proponujemy produkty najlepszych marek w bardzo atrakcyjnych cenach. Pomożemy Ci rzucić palenie, podpowiemy jak odpowiednio zadbać higienę jamy ustnej, znajdziesz też z nami odpowiednie suplementy diety, środki, które pomogą Ci w walce z przeziębieniem, urządzenia do kontroli ciśnienia czy odżywki, które zlikwidują problem nadmiernego wypadania włosów. Obecnie wszystkie umowy ubezpieczenia Polisa OPTIMA zostały zawarte w trybie negocjacji.

Ubezpieczający ma obowiązek zapoznania Ubezpieczonych z warunkami umów. Wiele ubezpieczeń zawarto w procesie negocjacji, takie warunki umowy są w posiadaniu Ubezpieczającego. W przypadku zabiegów rehabilitacyjnych, tomografii komputerowej i rezonansu magnetycznego do wniosku należy dołączyć kopię skierowania.

Jeżeli skorzystali Państwo z usług wybranego przez siebie lekarza, który z nami nie współpracuje, prosimy wypełnienie wniosku wypłatę świadczenia. Dlatego oprócz placówek, w których umawiają się Państwo za pośrednictwem 24h Infolinii Medycznej, lub które przyznają świadczenie w systemie on - line możecie Państwo wybrać inną, dowolną placówkę lub gabinet lekarski. Do decyzji Państwa, naszych Ubezpieczonych, pozostawiamy wybór placówek i lekarzy, u których Państwo chcą się leczyć.

Przyznane świadczenie pieniężne (zwrot kosztów przesłany na rachunek Ubezpieczonego) ograniczone jest przez Górną Granicę Odpowiedzialności (GGO - górny limit) i jest wypłacane dla konkretnej usługi medycznej objętej zakresem ubezpieczenia. Za usługę, należy zapłacić bezpośrednio w placówce lub u lekarza, prosząc wystawienie rachunku lub faktury na swoje nazwisko. W trakcie weryfikacji w placówce medycznej OLS, Ubezpieczony otrzymuje kod autoryzacji na nr telefonu wskazany przez Ubezpieczonego.

Ubezpieczony umawia się bezpośrednio w placówce OLS, a będąc w recepcji placówki przedstawia swoją kartę ubezpieczenia TU ZDROWIE, podaje swoje dane, pracownik placówki łączy się z naszym systemem i w ciągu ułamka sekundy przyznajemy należne świadczenie. Konsultacje i badania diagnostyczne w placówkach dramach Systemu OLS należy umawiać bezpośrednio w placówkach medycznych, bez kontaktu z 24 h Infolinią. Można też umówić się samodzielnie w placówce, gdy wiedzą Państwo gdzie lub który lekarz ma udzielić porady, ale należy tę informację przekazać 24h Infolinii podając miejsce i termin umówienia usług, w celu jej autoryzacji.

Konsultant oddzwoni i poda miejsce i termin wykonania usługi. Można zadzwonić wcześniej i zamówić umówienie porady lub usługi. Wiele instytucji i firm zauważa, że dobre samopoczucie pracowników wpływa korzystnie na wydajność pracy , a także na wzrost morale pracowników i ich lojalność wobec pracodawcy.

Zaniedbania te wynikają z zaburzeń odżywiania , takich jak bulimia sportowa, anoreksja lub inne typy bulimii , niedoinformowania, braku organizacji lub motywacji. Ćwiczenia fizyczne są ważne ze względu na utrzymanie sprawności fizycznej, do której zalicza się: prawidłową wagę , budowę i utrzymanie zdrowych kości, mięśni i stawów; promowanie dobrego samopoczucia fizycznego; zmniejszanie ryzyka operacji chirurgicznych, oraz wzmacnianie systemu odpornościowego.

Top